Kontakta oss

Kontakta oss

Vi finns i Stockholm och Norrköping. Bolaget har 30 års erfarenhet och vi har haft förmånen att få arbeta med uppdragsgivare i flertalet branscher. Kontakta oss gärna för mer information och hur vi kan hjälpa ditt företag.

STOCKHOLM
Frejavägen 35 – karta
191 46 Sollentuna
Tel: 08-623 11 25
E-post: info@riab.se

NORRKÖPING
Repslagareg. 19 – karta
602 25 Norrköping
Tel: 011-12 20 20
E-post: info@riab.se

Kontaktpersoner

Daniel Johansson
VD / Försäljning
Tel: 070-965 12 14
daniel@riab.se

Ann Hålling
Ekonomi / Administration
Tel: 011-12 20 20
ann@riab.se

Billy Nilsson
Projekt / Service
Tel: 070-206 54 59
billy@riab.se

Patrick Blake
Projekt / Service
Tel: 070-929 07 15
patrick@riab.se

Rikard Edenblad
Projekt / Service
Tel: 070-369 55 64
rikard@riab.se

Gabriel Qviberg
Projekt / Service
Tel: 070-950 01 33
gabriel@riab.se

Emil Bergqvist
Projekt / Service
Tel: 070-515 37 75
emil@riab.se

Mikael Asplund
Integrationstekniker
Tel: 070-384 71 36
mikael@riab.se

Ebba Ramström
Projekt/Programmering
Tel: 08-623 11 25
ebba@riab.se

David Viberg
Projekt / Service
Tel: 08-623 11 25
david@riab.se

Jobba hos oss

Efterfrågan på våra tjänster är stor och vi har därför som målsättning att fortsätta att växa tillsammans med våra kunder inom de närmaste åren. Är du intresserad av att jobba hos oss? Varmt välkommen att skicka in en spontanansökan till info@riab.se

Kontaktformulär